REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bahçelievler Haber

Muhtarlar Federasyonu Zabıta Haftası dolaysı ile İBB zabıta daire Başkanına ziyarette bulundu

Muhtarlar Federasyonu Zabıta Haftası dolaysı ile İBB zabıta daire Başkanına ziyarette bulundu
20 views
12 Eylül 2018 - 15:37

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Fedarasyonu Başkanı Selami AYKUT ve yönetim kurulu,Zabıtanın temellerinin atıldığı 1826 yılı esas alınarak her yıl 1-7 Eylül arası kutlanan “Zabıta Haftası”nın 192. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle iBB zabıta Daire Başkanı İbrahim Köse’ye ziyarette bulundu.

Demokratik seçimle göreve gelen Muhtarlarımızın üst kuruluşu olan Tüm istanbul Muhtar Dernekleri Fedarasyonu yönetim kurulu olarak Tüm istanbul zabıta teşkilatı adına Zabıta Daire Başkanı ibrahim Köse’ye ziyarette bulunup çiçek takdim etti.TÜMFED Başkanı Selami AYKUT,Başkan vekili Temel Şardan,Teşkilat Başkanı Mehmet Polat,Yönetim Kurulu üyesi Aslan Kaya,Nişanca Muhtarlıgı Zübeyir Yiğitalp,Zeynep Tokcan heyetini kabul eden Daire Başkanı ibrahim köse önemli günümüzde bizleri unutmadığınız için TÜMFED yönetim kuruluna teşekkür ederim dedi.

Başkan AYKUT, her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayış ile 7 gün 24 saat çalışan Zabıta Teşkilatı ve Belediye Zabıta Müdürlüğü, vatandaşın sağlıklı, huzur ve güven ortamında yaşamasının güvencesi olduğunu ifade ederek, “Zabıta mesleğinin ilke, özveri ve dürüstlüğün simgesidir. Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Belediye Zabıtası, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Görevleri gereği Belediyenin gören gözü, işten kulağı olan Zabıta Teşkilatımız Belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir” dedi. TÜMFED Başkanı Aykut, mesajının sonunda şu ifadeleri kullandı: “Bugüne kadar yaptıkları fedakarca çalışmalardan dolayı başta İstanbul Büyükşehir Belediye Zabıta Teşkilatımızı ve Ülkemizin dört bir yanında vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm #Zabıta Teşkilatımızın Zabıta Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.