ARFED'den anlamlı günde anlamlı etkinlik | Bahçelievler Haber
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bahçelievler Haber

ARFED’den anlamlı günde anlamlı etkinlik

ARFED’den anlamlı günde anlamlı etkinlik
2 views
19 Mayıs 2017 - 20:39

Arsin Dernek Federasyonu (ARFED) 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda İstanbul ve Çanakkale gezisi için Arsin’den gelen öğrenciler için kahvaltılı bir etkinlik düzenledi. Arsin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ilk – orta okullarında çeşitli dallarda başarı elde edenlerin olduğu çok sayıda öğrenci, Bahçelievler Trabzonlular Derneği’nde ağırlandı.

 
Arsin Dernekler Federasyonu ( ARFED ) ‘in tertiplemiş olduğu kahvaltıya, İstanbul Bakkallar Odası ( İSTBAKO) ve Arsin Dernekler Federasyonu ( ARFED ) Başkanı İsmail KESKİN, ARFED Başkan Vekili ve Bahçelievler Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Metin KEFELİOĞLU, Bahçelievler Trabzonlular Derneği Başkanı ve Siyavuşpaşa Mahalle Muhtarı Selami AYKUT, ARFED Genel Sekreteri ve Marmara Arsinliler Derneği ( MARS – DER ) Başkanı Bilal İŞ, Foşalılar Derneği Başkanı Aziz ÇOLAK, Genç Arsinliler Derneği Başkanı Sedat ÖZBAKIR ve hemşeri topluğu katıldı.

 
Yapılan kahvaltının ardından ARFED Başkanı İsmail Keskin’e Arsin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına Arsin Cumhuriyet İlk-Orta Okulu Müdürü Yusuf AKBAŞ tarafından, Arsinli öğrencilere vermiş olduğu destekten dolayı plaket takdim edildi.

 
Başkan Keskin öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada; ” Değerli öğrenci kardeşlerim, öncelikle siz değerli hemşerilerimi böyle anlamlı bir günde ağırlamaktan mutluluk duyduğumu bilmenizi isterim. Bende sizlerin oturduğunuz sıralardan buralara geldim. Eminim ki yarın aranızdan birçok kardeşim çok önemli makamlara gelecek ve Arsin için önemli işlere imza atacak ve bizde ARFED olarak bugün nasıl yanınızdaysak yarın da aynı şekilde size destek olmaktan gurur duyacağız. Sizin şimdi yapmanız gereken çalışmak ve daha çok çalışmaktır. Bana verilen bu plaket Arsin’in başarısıdır. İlçe Milli Eğitim Müdürüm Yavuz ÜSTÜNDAĞ ‘a ve öğrencilerimizin başarısında emeği olan tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. ” dedi.


Genç Arsinliler Derneği Başkanı Sedat ÖZBAKIR, ‘ Bu yıl Arsin olarak bu etkinliğin ikincisini yapıyoruz. Geçen yıl yaptığımız etkinlikte de ARFED ’in maddi ve manevi büyük desteğini görmüştük. Bana göre ARFED Arsinlilerin İstanbul’daki durağıdır. ARFED ’in Arsin’deki okullara, öğrencilerine çok büyük destekler verdiğini yakinen şahidim. Başkan KESKİN ‘e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Siz sevgili öğrencilerimize, kardeşlerimize başarılar diliyorum. ‘ diyerek düşüncülerini belirtti.

 
Etkinliğin ardından öğrenciler Başkan Keskin’e teşekkür ederek hep beraber hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.