"Kalplerini ısıtmak için destek bekliyoruz" | Bahçelievler Haber
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bahçelievler Haber

“Kalplerini ısıtmak için destek bekliyoruz”

“Kalplerini ısıtmak için destek bekliyoruz”
210 views
18 Ekim 2020 - 16:54

“Üşüyen ellerin kalplerini ısıtma gidiyoruz” kampanyasının 7’ncüsünü Osmaniye Yarbaşı ’da gerçekleştirmek için harekete geçen Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyon Başkanı Selami Aykut, “Son gün 23 Ekim” dedi, hayırseverlerden destek istedi.

İlk İstanbul Muhtarları Dayanışma Derneği (İMDD)Başlayan ve Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyon ile devam eden , 2013 yılında Van ilinde başlattığı ve 2019 yılında Tokat Almus ilçesinde devam ettiği ‘Kardeşlik köprüsü’ kampanyasını, bu sene de Osmaniye Yarbaşı ile sürdürüyor.

TÜMFED bu kapsamda, Osmaniye “Yarbaşı’da üşüyen ellerin kalplerini ısıtmaya gidiyoruz” sloganıyla sosyal sorumluluk ve yardım kampanyası başlattı.

TÜMFED İstanbul ‘da görev yapan 962 Muhtarımızı sosyal sorumluluk projesine davet edip ve Federasyon 39 ilçede bulunan yöneticilerimiz ve Stk başkanlarımız birlikte Gönül köprüsü çalışmaları devam ediyor.

Yarbaşı Belediyesi işbirliği ve TÜMFED ev sahipliğiyle 23 Ekim’de gerçekleşecek PROJEYE desteklerinizi bekliyoruz.

Konuyla ilgili açıklama yapan TÜMFED Başkanı ve Bahçelievler Siyavuşpaşa Muhtarı Selami Aykut, geleneksel hale getirdikleri kampanyanın bu yıl 7’ncüsünü gerçekleştirdiklerini belirterek, “Her sene bir ilimize giyim ve kırtasiye malzemesi yardımı yapmayı düşünüyoruz. 2013 Şubat ayında Van,Muş,Elazığ,Adıyaman, Gaziantep,Tokat ilimize giderek bu projemizi gerçekleştirdik.
39 ilçede görev yapan Muhtarlarımız ve stk temsilciler aracılığı ile hayır sevenlerimize ulaşip destekleri ile topladığımız yardımları Bu sene de 23 Ekim Osmaniye Yarbaşı’a Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyon yönetim kurulu olarak araç yükleyip, Yarbaşı Hayır Carşısına malzemeleri yerleştirip ihtiyaçli ailelerimize ve çocuklarımıza dağıttıktan sonra dönüş yapacağız inşallah” dedi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.