Millete saygısı olmayanların son kullanım tarihi bitiyor | Bahçelievler Haber
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bahçelievler Haber

Millete saygısı olmayanların son kullanım tarihi bitiyor

Millete saygısı olmayanların son kullanım tarihi bitiyor
0 views
13 Nisan 2017 - 16:21

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, anayasa değişikliği halk oylaması sürecinde partisince Kütahya Zafer Meydanı’nda düzenlenen mitingde halka hitap etti.

Yıldırım, “16 Nisan’da inşallah büyük Türkiye için açılan kapıdan birlikte geçeceğiz. Bu ülkenin en büyük gücü millettir. Milletin basireti bugüne kadar hep doğruyu gördü, hep doğruyu buldu. İnşallah bu sefer de aynısı olacak. Milli iradeye, millete saygısı olmayanların, mevcudu korumak için kendini parçalayanların pazar günü son kullanım tarihi bitiyor.” dedi.

“İki gün sonra önünüze gelen anayasa değişikliğine ‘hayır’ diyenler, geçmişte memleketin yararına her yatırıma da ‘hayır’ dediler.” ifadelerini kullanan Yıldırım, “Biz onları biliriz. Onlar sadece engellemek için varlar çünkü onların siyasetten anladıkları bu.” şeklinde konuştu.

“Türkiye’yi milletimizle ele ele vererek düzlüğe çıkarttık”
Başbakan Yıldırım, konuşmasında şunları kaydetti:

“Annelerimizin gözlerindeki umut çoğalsın diye siyasetteyiz. Evlerimiz, obalarımız, ocaklarımız, şehirlerimiz mamur olsun diye siyasetteyiz. Türkiye’yi dünyanın en güçlü ülkeleri arasına taşımak için siyasetteyiz. Devletimizi, milletle birlikte güçlendirmek için siyasetteyiz.”

Yıldırım, “Onların uçurumun kenarına getirdiği Türkiye’yi milletimizle ele ele vererek düzlüğe çıkarttık. Onların itibarını zedelediği Türkiye’ye yeniden itibar kazandırdık. Bütün bunları önümüze çıkan engelleri aşa aşa yaptık, sizinle yaptık.” dedi.

“Alçaklar, PKK, Feto kol kola girmiş ‘hayır’ diye kendilerini parçalıyorlar”
“Alçaklar, PKK, Feto kol kola girmiş ‘hayır’ diye kendilerini parçalıyorlar.” diyen Başbakan Yıldırım, “Amaçları Türkiye terörle mücadelede başarılı olmasın. ‘Aman ‘hayır’ için çalışın ‘evet’ çıkarsa biz biteriz’ diyorlar. Kütahya ne diyor? Evet çıkacak, siz de biteceksiniz, Kandil’iniz sönecek, Feto da hesabını verecek.” şeklinde konuştu.

 

AA

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.