TÜMFED Elaziğ Muhtarlarini ve Belediye Başkanini Konuk etti | Bahçelievler Haber
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bahçelievler Haber

TÜMFED Elaziğ Muhtarlarini ve Belediye Başkanini Konuk etti

TÜMFED Elaziğ Muhtarlarini ve Belediye Başkanini Konuk etti
1 views
15 Ekim 2018 - 11:18

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu (TÜMFED), Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ve Elazığ Muhtarlarını İstanbul’da ağırladı.
İBB Muhtarlar Evi’nde gerçekleştirilen programda açılış konuşmasını yapan TÜMFED Başkanı Selami Aykut; teşriflerinden dolayı Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a ve İstanbul ile kardeşlik köprüsü kurulan Elazığ muhtarlarına teşekkür etti.
Demokrasi piramidinin seçilmişler bakımından ilk basamağını teşkil eden muhtarlar için yerel seçimler öncesi gündeme dair açıklamalarda bulunan Başkan Selami Aykut, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Baş muhtar” sıfatıyla muhtarlar ile kendini özleştirdiğini vurguladı.
Toplantıda TÜMFED’in faaliyetlerini detaylı olarak anlatan Aykut, amaçlarının muhtarlık kurumunun zaten hakkı olan iyi bir noktaya gelmesini sağlamak olduğunun altını çizdi. Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu olarak 2019 yerel seçimlerinin çok farklı geçeceğini, muhtarlık kurumunun itibarının ve gücünün artmasıyla birlikte seçimin kalitesinin yükseleceğine inandıklarını belirtti.
Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz Başkan Selami Aykut’a misafirperverliklerinden dolayı şükranlarını belirtti. Başkan Aykut ile sürekli iletişim halinde olduğunu ifade eden Başkan Yanılmaz; İstanbul ve Elazığ şehirleri arasında kurulan bu kardeşlik bağını sürdürmek istediklerini, bu bağlamda en kısa sürede İstanbul Muhtarlarını Elazığ’da ağırlamaktan duyacakları memnuniyeti dile getirdi.
Toplantı muhtarların hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.